WP/ Bolesław Breczko

Oto, jak śledzić na smartfonie mistrzostw Europy w siatkówce 2017

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 zainauguruje mecz Polska – Serbia na stadionie PGE Narodowy. Oto, jak śledzić to spotkanie - i całe rozgrywki LOTTO Eurovolley 2017 - na smartfonie.

Oglądaj na żywo

Transmisje wszystkich meczów imprezy LOTTO Eurovolley 2017 prowadzone są na kanałach sportowych Polsatu, które można oglądać na żywo w aplikacji Ipla, czyli popularnej usłudze z materiałami wideo na żądanie.

Konieczne do tego jest jednak wykupienie pakietu Ipla Sport, w ramach którego obok kanałów Polsat Sport dostępne są np. te Eurosportu. Cena pakietu to:

  • 10 zł na klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu;
  • 19,90 zł dla wszystkich innych użytkowników.

W Ipli za darmo będzie można obejrzeć ceremonię otwarcia oraz pierwszy mecz Polaków. Ten będzie transmitowany na antenie Polsatu, więc można sięgnąć również po aplikację WP Pilot.

Relacje na żywo i najświeższe wiadomości

Zobacz również: Jak dużo wiedzą o tobie twórcy mobilnych aplikacji?

W aplikacji WP Sportowe Fakty można całkowicie za darmo śledzić relację z rozgrywek w formie tekstowej. Aplikacja oferuje też wszystkie najważniejsze informacje dotyczące turnieju, a także sportowe ciekawostki.

Bardzo podobne treści można znaleźć również w innych aplikacjach sportowych polskich wydawców. Przykładem jest choćby Sport.pl LIVE.

Coś dla największych fanów siatkówki

Fani siatkówki, a przynajmniej ci, którzy posiadają smartfony z Androidem, mogą sięgnąć do tego po program Wiadomości siatkarskie. Zbiera on artykuły z największych serwisów sportowych i wyświetla je w jednym miejscu.

Co robić w czasie między meczami?

A pomiędzy meczami możesz zagrać w oficjalną grę mistrzostw LOTTO Eurovolley Poland 2017. Wybierz drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa. Program dostępny jest za darmo.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

N.O.V.A. 2 - recenzja [Xperia PLAY] Skonfiguruj swoją komórkę Ściągaj filmy z YouTube-a w kompatybilnym z komórką formacie AskToCall uchroni przed nieumyślnymi połączeniami DevTeam wydaje redsn0w 0.9.7b5 Download Meter ? monitoruj swoją aktywność w sieci [wideo] Vippie – nowy komunikator VoIP Chopper 2 wylądował w App Store Draw Race 2 - nawet w grze wyścigowej jest miejsce na innowacje Android Honeycomb - dwurdzeniowy procesor jednym z minimalnych wymagań systemu ChatON - nowy komunikator Samsunga [wideo] Gameloft wraca do Marketu