WP/ Bolesław Breczko

Oto, jak śledzić na smartfonie mistrzostw Europy w siatkówce 2017

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 zainauguruje mecz Polska – Serbia na stadionie PGE Narodowy. Oto, jak śledzić to spotkanie - i całe rozgrywki LOTTO Eurovolley 2017 - na smartfonie.

Oglądaj na żywo

Transmisje wszystkich meczów imprezy LOTTO Eurovolley 2017 prowadzone są na kanałach sportowych Polsatu, które można oglądać na żywo w aplikacji Ipla, czyli popularnej usłudze z materiałami wideo na żądanie.

Konieczne do tego jest jednak wykupienie pakietu Ipla Sport, w ramach którego obok kanałów Polsat Sport dostępne są np. te Eurosportu. Cena pakietu to:

  • 10 zł na klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu;
  • 19,90 zł dla wszystkich innych użytkowników.

W Ipli za darmo będzie można obejrzeć ceremonię otwarcia oraz pierwszy mecz Polaków. Ten będzie transmitowany na antenie Polsatu, więc można sięgnąć również po aplikację WP Pilot.

Relacje na żywo i najświeższe wiadomości

Zobacz również: Appshaker 2 #30 - Cornerfly, Hypocam, Noon Pacific i inne

W aplikacji WP Sportowe Fakty można całkowicie za darmo śledzić relację z rozgrywek w formie tekstowej. Aplikacja oferuje też wszystkie najważniejsze informacje dotyczące turnieju, a także sportowe ciekawostki.

Bardzo podobne treści można znaleźć również w innych aplikacjach sportowych polskich wydawców. Przykładem jest choćby Sport.pl LIVE.

Coś dla największych fanów siatkówki

Fani siatkówki, a przynajmniej ci, którzy posiadają smartfony z Androidem, mogą sięgnąć do tego po program Wiadomości siatkarskie. Zbiera on artykuły z największych serwisów sportowych i wyświetla je w jednym miejscu.

Co robić w czasie między meczami?

A pomiędzy meczami możesz zagrać w oficjalną grę mistrzostw LOTTO Eurovolley Poland 2017. Wybierz drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa. Program dostępny jest za darmo.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Banuba - nowa aplikacja z wirtualnymi maskami jak na Snapchacie Bothie - nie musisz czekać na Nokię 8, skorzystaj z jej sztandarowej funkcji już dziś Google Kontakty w końcu pobierzesz na dowolny telefon. Prawie dowolny Appshaker 2 #48 - Golden Hour, Eternal Card Game, Sleep orbit i inne Ta decyzja Opery nie spodoba się wielu użytkownikom. Koniec Opery Max Najlepsze aplikacje astronomiczne. Zlokalizuj Perseidy i zobacz Ziemię z kosmosu Appshaker 2 #47: "A Planet of Mine", "Vector Pop" i niezwykły kalkulator Google wypowiada wojnę wibrującym reklamom Powstanie Warszawskie: dzięki tym aplikacjom dowiesz się o nim więcej Appshaker 2 #46: Loopsie, HHTAN, Virtua Tennis Chalange i inne Appshaker 2 #45 - Infinity Merge, Timbre, Lil Big Invasion i inne Ruchome zdjęcia - świetna aplikacja Google'a debiutuje na Androidzie i... nie jest już taka świetna Appshaker 2 #44 - ES Disk Analyzer, Bounzy, Tentacles i inne Kupony, zniżki i okazje. Najlepsze aplikacje dla łowców niskich cen Appshaker 2 #43 - Neighbours from Hell, Dailydo i inne [+ rozwiązanie konkursu] Snapchat szaleje. To już druga duża aktualizacja w ciągu kilkunastu dni Appshaker 2 #42 - Fidget Spinner, LangBandit, S.M.T.H. i inne Polskie gry i aplikacje, które robią furorę na świecie [cz. 2] Kosmiczna podróż w VR. Przetestowałem The Missed Spaceflight Appshaker 2 #41: wygraj smartfona ASUS ZenFone Live! Angry Birds Evolution to piękna, rozbudowana, ale zarazem nudna gra Appshaker 2 #40: Music Translator, Kidu, BalanCity, Sheepwith i inne Appshaker 2 #39: Fortune City, Sumeru, SideIcon i inne Jak rozmyć tło na zdjęciu? Nie musisz mieć specjalnego telefonu