WP/ Bolesław Breczko

Oto, jak śledzić na smartfonie mistrzostw Europy w siatkówce 2017

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 zainauguruje mecz Polska – Serbia na stadionie PGE Narodowy. Oto, jak śledzić to spotkanie - i całe rozgrywki LOTTO Eurovolley 2017 - na smartfonie.

Oglądaj na żywo

Transmisje wszystkich meczów imprezy LOTTO Eurovolley 2017 prowadzone są na kanałach sportowych Polsatu, które można oglądać na żywo w aplikacji Ipla, czyli popularnej usłudze z materiałami wideo na żądanie.

Konieczne do tego jest jednak wykupienie pakietu Ipla Sport, w ramach którego obok kanałów Polsat Sport dostępne są np. te Eurosportu. Cena pakietu to:

  • 10 zł na klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu;
  • 19,90 zł dla wszystkich innych użytkowników.

W Ipli za darmo będzie można obejrzeć ceremonię otwarcia oraz pierwszy mecz Polaków. Ten będzie transmitowany na antenie Polsatu, więc można sięgnąć również po aplikację WP Pilot.

Relacje na żywo i najświeższe wiadomości

Zobacz również: Appshaker 2 #42 - Fidget Spinner, LangBandit, S.M.T.H. i inne

W aplikacji WP Sportowe Fakty można całkowicie za darmo śledzić relację z rozgrywek w formie tekstowej. Aplikacja oferuje też wszystkie najważniejsze informacje dotyczące turnieju, a także sportowe ciekawostki.

Bardzo podobne treści można znaleźć również w innych aplikacjach sportowych polskich wydawców. Przykładem jest choćby Sport.pl LIVE.

Coś dla największych fanów siatkówki

Fani siatkówki, a przynajmniej ci, którzy posiadają smartfony z Androidem, mogą sięgnąć do tego po program Wiadomości siatkarskie. Zbiera on artykuły z największych serwisów sportowych i wyświetla je w jednym miejscu.

Co robić w czasie między meczami?

A pomiędzy meczami możesz zagrać w oficjalną grę mistrzostw LOTTO Eurovolley Poland 2017. Wybierz drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa. Program dostępny jest za darmo.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Klient FTP dla Blackberry GoPayment - nowy pomysł na płatności komórką Google Maps 6.7 dla Androida DevTeam przestrzega odnośnie 'trójki' Shave Me – dziwna aplikacja do golenia [wideo] Apple - pedant czy perfekcjonista? DesktopSMS - SMS przez Gmail Gameloft ujawnił listę gier dla Xperii Play [wideo] Prawie 50000 aplikacji w Android Market "Drogie Apple, w iPhone OS 4.0 chcielibyśmy..." Cut the Rope: Experiments pojawi się na Androidzie [wideo] SHIFT 2 Unleashed do pobrania za darmo z App Store [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

Zanuć, a Google poda tytuł piosenki. Nowa funkcja już w Polsce